Tavsiye

AİLECE TATİL

Yakın zamanda Afyon da bulunan NG AFYON WELLNESS CONVENTION sevgili arkadaşlarım İpek Dağıstanlı, Esra Ertuğrul, Alev Özkan, Burcu Çalışkan ve ailelerimizle deneyimleme şansımız oldu. Bu kısa tatili sizlerle paylaşmak isterim. Otel Sapanca da bulunan NG ile aynı konsepte olup yatak kapasitesi olarak daha büyük bir otel. Oldukça geniş alanda bulunan otel mimari açıdan iyi tasarlanmış sizi yormuyor. Oda katlarında bulunan asansörlerden direk termal ve havuz bölümüne inebiliyorsunuz. Restoran ve çocuk oyun bölümü ise birbirine oldukça yakın bulunmakta. Ayrıca gezebileceğiniz ve alış veriş yapacağınız harika bir mağazaları mevcuttur otel içinde.

Tahmin edebileceğiniz gibi bizim günümüzün büyük bir bölümü çocuklar için tasarlanan havuzda ve oyun alanında geçti J çocuk havuzunun sıcaklığı oldukça iyi üşüyecek mi diye bir derdimiz asla olmadı. Ayrıca yan tarafta ailelerin ortak kullanabileceği termal havuz ve normal havuz mevcut. Hem çocuk hem de yetişkinler için aqupark oldukça eğlenceliydi. Otel aile konseptine oldukça önem vermiş ve çocuklu ailelerin rahatı için özel aile hamamları tasarlanmış bu bölümde çocuklarınızla rahat edebileceğiniz özel bir oda veriliyor size çok rahat ve dinlendirici çocuklarınız küçük havuzda oynarken sizde yandaki koltuklarda dinlenebiliyorsunuz. Odanın içinde küçük bir hamam, sahuna ve lavabo da mevcut. Tüm günümüz nerdeyse havuzda geçirebiliyorsunuz rahatlıkla hemen havuzun yanındaki cafe de çocuklar için atıştırmalıklar ve sağlıklı ürünler bulmak mümkün.

Akşam yemeği öncesi odada küçük bir dinlenme ve oyun alanları tüm zamanınızı dolduruyor çünkü nerdeyse AVM alanlarındaki oyun alanı mümkün 4 yaş üstünü bırakabilceğiniz Sincap kulüpleri mevcut. Daha küçükler içinde oturup bekleyebiliyorsunuz. Yani her yaş grubu içerdeki oyuncaklardan yararlanabiliyor. Ayrıca güzel bir planlamaları var çocuklar için resim yarışmaları, yüz boyamaları, vb yapıyorlar. Yemek menüleri oldukça zengin ve hem kendini hem de çocuklar için oldukça yeterli besin bulabiliyorsunuz. Ayrıca gerçekten içtenlikle söylüyorum tüm çalışanları inanılmaz ilgili ve sorun çözücü.

Yemek sonrası canlı müzik çalan bir alan var yada sakince sohbet edebileceğiniz birşeyler içebileceğiniz yerlerde mevcut. Otelin içinde bir yürüyüş alanı ve dış bahçesinde parklarda mevcut. Kısacası gidin ve görün derim.

Otel "Her konuğumuzu, tek konuğumuz gibi ağırlarız!" hizmet felsefesiyle çalışıyor. Dinlenmek, yenilenmek, keyifli bir tatil geçirmek ya da iş toplantılarından maksimum verim almak isteyenlere bu felsefeyle hizmet sunmakta. Otellerinin hizmet kalitesi misafir tercihlerinin yanı sıra bağımsız kuruluşlar tarafından belgelenmiştir. NG Sapanca ve NG Afyon otellerimiz bugün Türkiye’nin 8 kalite belgesine sahip iki oteli olma özelliğini taşımaktadır.

NG Hotels, size benzeri olmayan, tekrar tekrar yaşamak isteyeceğiniz bir konaklama vaat ediyor. Konaklama sebebiniz ister tatil, ister iş toplantıları olsun, NG otellerinde kendinizi otelin tek konuğu gibi hisseder ve evinize dinlenmiş, yenilenmiş olarak dönersiniz.