Tavsiye

HİLTON BOMONTİ İSTANBUL

Sevginin günü olmaz elbette ama özel bir günde fırsat yatıp kutlamak elbette güzel olur.Yakın zamanda sevgili arkadaşlarım İpek Dağıstanlı(ipekile), Burcu Çalışkan (burcucaliskan), Alev Özkan (alevgeziyor), Esra Etuğrul (bebeimgeliyor) ve eşleriyle 14 şubat öncesi sevgiler günü kutlama provası yaptık.

Gerçekten Hilton Bomonti’ nin manzarası eşsiz ve büyüleyici atmosfer sizi romantizme hazırlıyor :) farklı bir gün yaşamak isteyenlere öneririz. Biz gerçekten çok hoş bir gece yaşadık.

Cloud 34;

Hilton İstanbul Bomonti’nin Slow Time işbirliği ile düzenlediği Sevgililer Günü etkinliğinde İstanbul’un aşk şarkılarıyla unutulmaz bir gece yaşayacaksınız. İstanbul’u ayaklarınızın altında ışıl ışıl seyredebileceğiniz roof-top barı Cloud 34’te mum ışığında enfes sushi servisi ve Slow Time’ın o güne özel hazırladığı İstanbul’un aşk şarkılarını DJ performansı eşliğinde dinleyebileceğiniz romantik bir gece sizi bekliyor. Hilton İstanbul Bomonti’nin deneyimli şeflerinin hazırladığı sushi menüsünden seçtiğiniz bir tabak ve dilediğiniz bir kokteyl kişi başı sadece 80 TL.

The Globe

Hilton İstanbul Bomonti’nin seçkin restoranı The Globe’da, ödüllü Executive Şef Yannis Manikis’in Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı menüsüyle sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Menüde çıtır kılıç balığı eşliğinde yaban havucu püresi, sous vide usulü bonfile, dana yanağı eşliğinde soğan çeşitlemeleri ve kırmızı pancar reçeli bulunuyor. Sevgililer Günü’ne özel yemeği içecek dahil kişi başı 180 TL, içecekler hariç olarak da kişi başı 140TL.

Eforea Spa

Avrupa’nın en büyük spası eforea™ Spa’nın Sevgililer Günü’ne özel hazırladığı paketle ise sevgilinizle beraber keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Çiftlere özel VIP odada uygulanan paketin içinde sauna, buhar banyosu, aromaterapi masajı ve canlandırıcı yüz bakımı bulunuyor. 90 dakikalık paket Sevgililer Günü’ne özel iki kişi için 480TL.