Uzmanlarımız

Uzman Dr. Hayri GÖZLÜKGİLLER

Uzmanlık Alanı: Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
Mail adresi: hayri.gozlukgiller@medicalpark.com.tr
Uzman Doktor Hayri GÖZLÜKGİLLER İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olmuştur. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ihtisasını İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinde tamamlamıştır. Tıbbi ilgi alanları, Pediatrik yoğun bakım, Çocuk hastalıkları, Yeni doğan bebek takibi, Bulaşıcı hastalıklarıdır. Anne Babayı Kullanma Kılavuzu adlı bir kitabı bulunmaktadır. Halen Bahçelievler Medical Park Hastanesinde çalışmaktadır.
Prof. Dr. Osman Küçükosmanoğlu

Uzmanlık Alanı: Çocuk Kardiyolojisi Uzmanı
Mail adresi: osman.kucukosmanoglu@uhg.com.tr
Prof. Dr. Osman Küçükosmanoğlu 1988 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ihtisasını 1993 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde, Çocuk Kardiyolojisi ihtisasını 1998 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı’nda 2003 yılında Doçent, 2009 yılında Profesör kadrosuna atandı. İstanbul Tabip Odası, Türk Pediatrik Kardiyoloji ve Kalp Cerrahisi Derneği, Türkiye Milli Pediatri Derneği, Türk Pediatri Kurumu Derneği kurumlarına üye olan Küçükosmanoğlu halen Alman Hastanesi Çocuk Kardiyolojisi bölümünde çalışmaktadır.
Nalan Usta

Uzmanlık Alanı: Çocuk Gelişimi ve Eğitimi
Mail Adresi: info@nalanogretmenim.com
Nalan USTA 1971 yılında Diyarbakır'da doğdu. İlk - orta ve lise öğrenimini İstanbul'da okudu. 1990 yılında Bakırköy Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi bölümünden mezun oldu. Çeşitli okullarda 20 yılı aşkın süreyle anaokulu öğretmenliği ve idareci olarak görev yaptı. 3 yıldır kendi anaokulunu işletmeye başladı. Mesleğine devam ederken çok değerli hocalardan eğitimler aldı. Bunlardan bir kaçını sayacak olursak: Çocuklarda görülen konuşma bozukluklar, Montessori eğitimi, Okul öncesi eğitimde yaratıcı drama, Çocuklarda öfke yönetimi, Farkındalık ve kaliteli iletişim, Yaşama yerleşmek ve stresle baş etmek, Suflörsüz yaşam ve aşil sendromu, Anasınıflarında ortaya çıkan yanlışlıklar ve düzeltme teknikleri, Okul öncesinde hayal gücünü geliştiren teknikler, Okul öncesinde bilişsel oyuncak tasarımı, Okul öncesinde orff ve yaratıcı müzik çalışmaları, Üstün zekâlı öğrenciyi fark edebilme teknikleri.